Doporučené firmy

Partnerské projekty

Poihlášení

Jméno :

Heslo :


Divadlo kouzel Pavla Kožíška

   
Firma : Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Ulice : Mírové náměstí 44
Město : Líbeznice u Prahy
Kraj : Praha
   
Kontaktní osoba : Lucie Kožíšková
   
IČO : 27078566        DIČ : CZ27078566
   
Telefon: 731 176 659    
 
     
Email : info@divadlokouzel.cz  
Url : www.divadlokouzel.cz  
     
Popis činnosti :  
   
 

Divadlo kouzel Pavla Kožíška


Originální a jedinečné divadlo pro děti, které  nemá  v ČR obdoby!

Zvýhodněné vstupné 129 Kč (běžně 189Kč) a pedagogický doprovod zdarma!


Datum představení si můžete vybrat jednak ze stávajících termínů nebo se domluvíme na novém termínu a času, který by vám vyhovoval! Originální divadlo je určeno především dětem a nachází se v Líbeznicích u Prahy, tedy cca 3 km od hlavního města. Po představení je v případě zájmu pro děti připravena autogramiáda (podpisové fotografie zdarma) a fotografování s Pavlem Kožíškem na jevišti (samozřejmě také zdarma). Kapacita sálu je 240 křesel a hlediště je hodně zkosené, takže i malé děti ze všech sedadel dobře vidí. V originálním prostředí Divadla kouzel nahlédnete mimo jiné pod roušku tajemství. Je zde expozice starých kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a sbírka hrnečků slavných osobností. V divadle si mohou děti také zakoupit kouzelnické hračky, potřeby, knížky a upomínkové předměty. Divadlo kouzel je zařazeno do prestižního seznamu atraktivních kulturních a turistických míst ČR a byla mu vydána oficiální turistická vizitka (možno na památku zakoupit za 12 Kč). Divadelní představení můžete spojit s návštěvou nedaleké zoologické a botanické zahrady nebo s návštěvou hlavního města. Bezplatná parkovací místa pro osobní automobily a autobusy. Divadlo je také v dosahu pražské MHD. A pokud si v salonku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní tajné přání!  :-)

 


Iluzionista Pavel Kožíšek vystupuje také se svými velice úspěšnými dětskými pořady mimo Divadlo kouzel na zájezdech. Jedná se o dopolední školní představení přímo ve Vašem městě. Představení zajišťuje www.umeleckaagentura.cz. V  případě 2 dopoledních představení pro školy ve všední dny je cena za obě představení 25.000 Kč, tedy 1 vystoupení stojí pouze 12.500 Kč. Doprava 1 osobním  automobilem 10 Kč/km. Barevné plakáty a podpisové karty na autogramiádu zdarma.

 


Další informace a aktuální program objevíte také na www.divadlokouzel.cz

Aktuální termíny školních představení
 
   
 


Mateřské školy a 1. stupeň základních škol:

 

  • S kouzly kolem světa!

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Představení, které pomocí kouzel populární fornou děti seznamujeme s různými typickými atributy a folklórem daných zemí. Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla i naučí! Bezva zábava nejen pro děti.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 129 Kč (běžně 189 Kč)

 

  • Škola kouzel Pavla Kožíška

Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý kouzelnický učeň na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 129 Kč (běžně 189 Kč)

 

  • Hra kouzel a magie

Originální představení iluzionisty Pavla Kožíška plné neuvěřitelných kouzel a perfektní zábavy nejen pro děti. Pojďte si hrát na kouzelníky jako Harry Potter a naučíte se mimo jiné také sami kouzlit!

Zvýhodněná cena pro školní představení je 129 Kč (běžně 189 Kč)

 

  • Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!

Kouzla a Vánoce patří neodmyslitelně k sobě. A v našem případě Vás čekají opravdu nezapomenutelné kouzelnické Vánoce s Pavlem Kožíškem! Vánoční speciál je plný úžasných kouzel a legrace nejen pro děti.....

Zvýhodněná cena pro školní představení je 129 Kč (běžně 189 Kč)

 2. stupeň základních škol a středních školy:


 

  • Magie, triky a jejich zneužití ve společnosti

Výchovně vzdělávací pořad, ve kterém se PhDr. Pavel Kožíšek nepředstaví pouze jako kouzelník, ale především jako odborník na problematiku vztahu magie, náboženství, vědy a jejich nebezpečí zneužívání v historii až po současnost (hazardní hry, politické účely, psychologie odvedení pozornosti, náboženské sekty apod.) Studenti se populární a zábavnou formou seznámí s konkrétními příklady nejen z historie a navíc si některé praktické úkazy i sami vyzkouší.

Zvýhodněná cena pro školní představení je 129 Kč.
 
   
  Zrcadlový labyrint

V přízemí divadla je Zrcadlový labyrint, které má nejen u dětí velký úspěch. Těšit se můžete na velké unikátní zrcadlové bludiště, síň smíchu s vtipnými zrcadly, antigravitační místnost, levitující stolek, jedinečné optické klamy a iluze. Více informací na www.zrcadlovylabyrint.cz. Zrcadlový labyrint můžete navštívit před nebo po představení. Pro školy je zvýhodněné vstupné 79 Kč a pedagogický doprovod zdarma (na každých 15 dětí/MŠ a 25 dětí/ ZŠ). POZOR: Kapacita Zrcadlového labyrintu je omezená a je nutné se předem objednat!

 
 
   
Nabídka od Divadlo kouzel Pavla Kožíška pro školy :  

Divadlo kouzel Pavla Kožíška - představení pro školy

Představení pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

Datum představení si můžete vybrat ze stávajících termínů nebo se domluvíte na jiném.Tel.: 731 176 659

Web : www.divadlokouzel.cz
Email : produkce@umeleckaagentura.cz
Datum vložení : 09.06 06:55 - 2022

 

Vystoupení iluzionisty Pavla Kožíška na maturitním plese!

Plesové vystoupení našeho nejúspěšnějšího iluzionisty Pavla Kožíška. Protože je o toto show zájem i na maturitních plesech, kde studenti nemají takové finanční možnosti, poskytujeme studentům 50% slevu! Délka vystoupení cca 15 – 40 min. Standardní cena je 30.000 Kč, pro studenty je cena 15.000 Kč.


 

Lucie Panošová
Divadlo kouzel
Mírové náměstí 44
250 65 Líbeznice u Prahy
mobil: 731 176 659

Web : www.pavelkozisek,cz
Email : info@pavelkozisek.cz
Datum vložení : 23.06 18:18 - 2019