Doporučené firmy

Partnerské projekty

Poihlášení

Jméno :

Heslo :


Horský hotel VLTAVA

   
Firma : Horský hotel VLTAVA
Ulice : Na Výsluní 194
Město : Strážné
Kraj : Královéhradecký
   
Kontaktní osoba : p. Roman Špaček
   
Pobočky : Slapy - rekreační areál Malá Hrdlička
IČO : 16995295        DIČ : CZ6004151010
   
Telefon: 777120380     Mobil:777120380  
Telefon: 777121663     Telefon: 281913015  
 
     
Email : pajula@volny.cz  
Url : www.vltava.hotel-cz.com  
     
Popis činnosti :  
   
 
Lyžařské kurzy, školy v přírodě, výlety - hotel Vás zve do malebného prostředí Krkonoš v zimě vhodnému ke sjezdovému i běžeckému lyžování a v ostatních měsících roku pro pěší i cykloturistiku.
Pro využití školy v přírodě jsou u všech budov rozlehlé terasy, kde v případě dobrého počasí se může provádět výuka a denní program.
 
   
 
         

Horský hotel se nachází v centru Strážného u běžeckých tratí a je vzdálen cca 200 metrů od sjezdařských vleků.
Nabízíme ubytování o celkové kapacitě 137 lůžek, ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vhodné především pro rodiny s dětmi, skupiny a školní lyžařské výcviky, školy v přírodě, školicí a firemní pobyty, sportovní soustředění, turistiku či cykloturistiku.

Hotel se skládá se tří budov, hlavní budova s restaurací a s novými pokoji s vlastním sociálním zařízením a BTV a dvě ubytovací budovy - chata "Roubenka" všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením a chata "Diana" část pokojů vlastní sociální zařízení. Každá budova má vlastní vybavenou kuchyňku, jídelnu, společenskou místnost s krbem, BTV a DVD. K dispozici je sauna a parní lázeň, kulečník a stolní fotbálek.

Horský hotel Vltava je ideálním místem pro pořádání lyžařských výcvikových kurzů, na které se v zimní sezoně úspěšně zaměřujeme. Kurz má v budově k dispozici společenskou místnost a malou kuchyňku, lyžárnu a botárnu. 


V našem hotelu máme vyjednánu specielní slevu na sjezdovkách - celodenní skipas ve Strážném 200,-Kč, celodenní skipas na Bubákově 250,-Kč, instruktoři v obou střediscích zdarma.

Se sjezdovek přijedete přímo k budově na lyžích. Ve Strážném lze objednat skibus, který Vás odveze na sjezdovky, i když to není nutné, protože na sjezdovky je vzdálenost asi 200m. Další skibus lze objednat na sjezdovky Bubákov a Herlíkovice a to opět zdarma. Do ski areálu Herlíkovice a Bubákov cca 4 km a ski areálů Špindlerův mlýn cca 10 km.
Součástí areálu je parkoviště dostupné i v zimním měsících.

Zdarma slevové karty pro sjezdovky ve Strážném v hodnotě 50,- Kč na osobu a den pro jednotlivce jsou u nás k dispozici.


                                                  

 
   
  Součástí areálu je 2x hřiště na volejbal, dětské hřiště s pískovištěm, venkovní terasa s krbem, ohniště se sezením, nafukovací bazén, půjčování kol a koloběžek.


 
 
   
Nabídka od Horský hotel VLTAVA pro školy :  

Lyžařské kurzy pro školy - Horský hotel Vltava, Strážné v Krkonoších

Horský hotel Vltava - je ideálním místem pro pořádání lyžařských výcvikových kurzů a škol v přírodě, na které se v zimní a jarní sezoně úspěšně zaměřujeme. Pokoje s vlastním sociálním zařízením. Kurz má v budově k dispozici velkou společenskou místnost a malou kuchyňku, lyžárnu a botárnu. V našem hotelu máme vyjednánu speciální slevu na sjezdovkách - celodenní skipas ve Strážném 300,-Kč, celodenní skipas na Bubákově 450,- Kč, instruktoři v obou lyžařských střediscích zdarma.

Se sjezdovek přijedete přímo k budově na lyžích. Ve Strážném lze objednat skibus, který Vás odveze na sjezdovky, i když to není nutné, protože na sjezdovky je vzdálenost asi 200m. Další skibus lze objednat na sjezdovky Bubákov a Herlíkovice a to opět zdarma. Do ski areálu Herlíkovice a Bubákov cca 4 km a ski areálů Špindlerův mlýn cca 10 km.
Součástí areálu je parkoviště dostupné i v zimním měsících.

 

Web : www.vltava.hotel-cz.com
Email : hvltava@hotel-cz.com
Datum vložení : 08.06 10:23 - 2024

 

Horský hotel Vltava, školy v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty, lyžařské kurzy

Do malebného prostředí Krkonoš v zimě vhodnému ke sjezdovému i běžeckému lyžování a v ostatních měsících roku pro pěší i cykloturistiku Vás zve  H O R S K Ý   H O T E L   V L T A V A  s celoročním provozem. 
Nabízíme ubytování ve třech budovách o celkové kapacitě 144 lůžek, ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vhodné především pro rodiny s dětmi, skupiny a školní lyžařské výcviky, školy v přírodě, školní výlety, školicí a firemní pobyty, sportovní soustředění, turistiku a cykloturistiku.

Školy mají budovu plně k dispozici včetně společenské místnosti, rozlehlých teras, travnatého hřiště s ohništěm a dětského koutku s pískovištěm. V hlavní budově lze využít finskou saunu a vířivou vanu.

Z doprovodných programů doporučujeme návštěvu koňské farmy s možností projižďky na ponících, dále můžeme nabídnout kvalitní přednášku zástupce Krnapu s videoprojekcí nebo besedu se zástupcem Horské služby.

S okolních výletů doporučujeme navštívit Krkonošské muzeum ve Vrchlabí /4 km / se stálou výstavou umění a řemesel umístněnou ve třech překrásných historických domech a výstavu Expozice na téma Kámen a život, Člověk a hory v Augustiniánském klášteře vzdáleném jen pár metrů. Velmi zajímavý je i výšlap na Žalý /6 km /, kde je na vrcholu z 18 m vysoké kamenné rozhledny za jasného počasí jeden z nejlepších výhledů v Čechách.


Web : www.vltavahotel.com
Email : pajula@volny.cz
Datum vložení : 10.03 14:01 - 2024