Doporučené firmy

Partnerské projekty

Poihlášení

Jméno :

Heslo :


Nainstalujte si flash player.

Montessori hračky - Mgr. Lucie Tamášová

   
Firma : Montessori hračky - Mgr. Lucie Tamášová
Ulice : Lesní 514
Město : Kolín - Sedražice
Kraj : Středočeský
   
Kontaktní osoba : Mgr. Lucie Tamášová
   
Pobočky : Adresa provozovny, skladu: Hlavní 60, Kolín - Sendražice 280 02
IČO : 87820846       
   
Telefon: +420 605 246 227     Mobil:+420 605 246 227  
 
     
Email : obchod@montessorihracky.cz  
Url : www.montessorihracky.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  V našem e-shopu MontessoriHračky.cz vám nabízíme co největší výběr z hraček a pomůcek, které nejen vzdělávají, ale hlavně mají smysl.

Proto zde naleznete především Montessori pomůcky, které jsou takovými „učebnicemi“, díky kterým se děti mohou seznámit s barvami, zvuky, hudbou, základy školní výuky, jako je počítání, čtení a psaní, ale také se složitějšími věcmi, které často nezvládají ani někteří dospělí
 
   
 

Tyto pomůcky jsou rozděleny do kategorií, od té pro nejmenší, přes smyslovou výchovu, oblast praktického života, až po základy matematiky, jazyka, zeměpisu nebo biologie. Výhodnou kombinací pro školy jsou naše Montessori balíčky, kde naleznete to nejpodstatnější z celé Montessori výuky. Záleží na vás, který balíček si vyberete.


Kromě těchto pomůcek nabízíme i kvalitní dřevěné didaktické a motorické hračky pro celkový rozvoj dítěte, ale i nejrůznější hry a stavebnice, a to od magnetických, přes kuličkové dráhy, vláčkodráhy, až po klasické kostky.


Neopomíjíme u dětí ani hudební výchovu, a tak u nás naleznete bezpočet hudebních nástrojů.


Tvůrčí činnost zase v dítěti podpoří naše kreativní sady a výtvarné potřeby, pomocí nichž bude každý úkol hračka.


Pro badatele máme spoustu experimentálních sad zaměřených na biologická, vesmírná, historická, či dokonce pravěká témata. Vzdělávací a společenské hry zabaví všechny věkové kategorie a ještě se při nich mohou účastníci něco dozvědět.


Do České republiky dovážíme produkty firmy Safari Ltd., která je celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě ručně malovaných  modelů zvířat, rostlin, budov, životních cyklů, ale nabízí i pomůcky do přírody (dalekohledy, krabičky na brouky, lupy, kompasy…). Modely lze zakoupit ve velmi oblíbených sadách - figurky jsou rozděleny podle různých témat do praktických uzavíratelných tub.


Srdcovou záležitostí je pro nás dovoz hraček z kaučukového dřeva od firmy Plan Toys, což je 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Plan Toys používá k výrobě lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Jejich hračky podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás.


Velký úspěch na českém trhu sklízí magnetické tabulky firmy KidO, které dovážíme z Ameriky. Tato firma navrhuje své výrobky tak, aby nabízely co nejvíce možností k rozvoji, podporovaly představivost a kreativitu dětí. Jejich tabulky fungují na principu magnetického působení sil. Děti se jejich pomocí učí, jak správně psát číslice a písmena nebo mohou jen volně rozvíjet svou fantazii.


Pro školky, školy a mateřská centra nabízíme speciální slevy.


Celý náš sortiment naleznete na www.MontessoriHracky.cz .

 
   
 

 
 
   
Nabídka od Montessori hračky - Mgr. Lucie Tamášová pro školy :  

Plan Toys hračky z kaučukového dřeva


Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček, vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci. Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.


Kompletní nabídka produktů firmy Plan Toys zde.

Pokud Vás hračky z kaučukového dřeva zaujaly a chtěli byste o nich vědět více, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy. :-)
Web : montessorihracky.cz/cs/102-plantoys
Email : objednavky@montessorihracky.cz
Datum vložení : 02.02 10:34 - 2016

 

Životní cykly firmy Safari Ltd.Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček, která navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurky neustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítěte v oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

My bychom Vám chtěli představit jejich kolekci životních cyklů, která v České republice sklízí opravdu veliký úspěch, a to především proto, že na nich děti mohou snáze poznat a pochopit proměny rostlin, hmyzu nebo různých živočichů.Kompletní nabídka zde.

Životní cykly lze rozšířit o tištěné materiály k danému tématu, které jsou u nás na webu volně dostupné k vytištění. K dispozici jsou zde rovněž odkazy tipů na aktivity s pomůckami nebo zajímavá videa ke zhlédnutí. Vše najdete vždy u konkrétního životního cyklu.

 

Pokud Vás cykly zaujaly a nenašli jste svou odpověď, můžete nás kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. :-)


Web : montessorihracky.cz
Email : objednavky@montessorihracky.cz
Datum vložení : 26.01 12:09 - 2016

 

Kid O Magnetické tabulky

  

Společnost Kid O je americká firma, která věří, že děti se nejvíce baví, když objevují nové věci, neboli jinými slovy, že pro děti je hra vlastně učením se něčeho nového. Právě z tohoto důvodu jsou všechny výrobky této firmy navrženy tak, aby nabízely co nejvíce možností k rozvoji. Jejich hračky neustále podporují a stimulují děti množstvím svých tvarů, barev a velikostí, a tak jsou možnosti pro kreativní hru opravdu neomezené. Když si děti hrají s výrobky Kid O, posilují vlastní představivost, čímž zapojují dovednosti, které budou potřebovat pro běžný život.

Společnosti Kid O dbá na to, aby byly všechny její výrobky bezpečné, proto jsou testovány nezávislou laboratoří. Každý produkt vyhovuje US ASTM F 963-07 standardům a EN-71 evropským standardům. Všechny obaly, které firma používá jsou ze 100% recyklovatelných materiálů.

My na českém trhu nabízíme Kid O magnetické tabulky, které jsou vhodným pomocníkem pro nácvik správného psaní číslic či písmen

Tabulka je složená z magnetických kuliček a pera. Dítě prostřednictvím nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem linii čísla/písmene správným směrem. Díky působící síle mezi magnety dítě cítí a slyší, jak vyskakují magnetické kuličky směrem k tužce, a tím se vytváří správný tvar písmene. Tabulka je tak nejen vynikající výukovou pomůckou, ale také zábavou pro děti!

Magnety spadnou přetřením tabulky dlaní nebo plochou tužky a dítě může začít znovu!

Pokud Vás tabulky zaujaly a chtěli byste vědět více o tom, jak fungují, můžete se podívat na toto video.


Nebo nás můžete kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. :-)


Web : http://montessorihracky.cz/cs/110-kid-o
Email : objednavky@montessorihracky.cz
Datum vložení : 19.01 11:50 - 2016