Zobrazení dnes: 5478
Zobrazení včera: 22347
Zobrazení 2024: 5160594
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 4008850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78901744

Střední školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

     
Firma : Plzeňský Prazdroj a.s.
Ulice : U Prazdroje 7
Město : Plzeň
Telefon : 377 235 574,

Plzeňské historické podzemí ozáří Světýlka v hlubinách

Plzeňské historické podzemí ozáří až do konce roku 2015 Světýlka v hlubinách. Netradiční výstavu instalovala Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola Zámeček v rámci projektu „Dvacet a furt freš“. Návštěvníci se mohou těšit na sochy, malířské objekty a obrazy s jednotícím prvkem, kterým je směřování k naději. Výstava je pořádána v rámci programu projektu Plzeň – Evropského hlavní město kultury 2015.

Výstava spojená s 20. výročím založení SSUPŠ Zámeček představí na třicet výtvarných objektů vytvořených studenty této školy a dětmi z výtvarného kroužku Skřítek. „Studenti i Skřítci měli široké a zajímavé téma. Tím je směřování k naději a z exponátů pozitivní a duchovní energie skutečně vyzařuje.

Výstava „Světýlka v hlubinách“ bude v Plzeňském historickém podzemí ke zhlédnutí v rámci všech nabízených prohlídek každý den až do konce letošního roku. Aktuální časy prohlídek najdete na: www.plzenskepodzemi.cz

Součástí vstupného do historického podzemí je pro starší 18 let i kupon na ochutnávku pivního speciálu Master polotmavý v jedné z vybraných plzeňských restaurací.

Web : www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/svetylka-v-hlubinach/
Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 25.03 11:20 - 2015

 

Veselé Velikonoce v Pivovarském muzeu

Pivovarské muzeum v Plzni připravilo na velikonoční víkend 4. a 5. dubna speciální velikonoční prohlídky. 

Návštěvníci se mohou těšit nejen na spoustu zábavy a skvělou velikonoční atmosféru, ale také na soutěže v podobě házení vajec, pletení pomlázek či poznávání rostlinek. 

Každý odejde domů s trofejí v podobě vlastní a jedinečné velikonoční dekorace. 

Ti starší 18-ti let si mohou navíc sváteční den zpříjemnit ochutnávkou čepovaného piva Pilsner Urquell, podávaného přímo na Valečce. Pro děti jsou připraveny odměny v podobě sladkostí.

Historické prostory Pivovarského muzea budou v jarním velikonočním hávu přístupné zájemcům v sobotu a neděli 4. a 5. dubna od 10 do 18 hodin. Velikonoční prohlídka stojí 70 Kč pro dospělou osobu, 50 Kč pro děti, studenty a seniory. 

Program je připraven i v případě ošklivého počasí, tedy zábava bude probíhat za každého počasí bez omezení.

Web : www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/vesele-velikonoce-v-pivovarskem-muzeu/
Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 25.03 11:18 - 2015

 

Podzimní inspirace v Pivovarském muzeu v Plzni

Schovejte se před sychravým podzimním počasím do Pivovarského muzea a přijďte si vyzkoušet nejrůznější výtvarné techniky. Každou sobotu v průběhu listopadu se vám budou od 10.00 - 16.00 hodin věnovat zkušené lektorky a vyrobíte si tak krásné podzimní výrobky, které si odnesete na památku domů.

V interiéru zachovalé středověké Valečky se budete moci seznámit s nejrůznějšími rukodělnými technikami. Cyklus tvůrčích dílem je koncipován tak, aby si na své přišly všechny věkové kategorie. Jednotlivé techniky budou předvádět a zároveň vyučovat zkušení lektoři.

Každá sobota je věnována jinému podzimnímu tématu a jiné rukodělné technice. Vyberte si tu sobotu, která vás nejvíce zaujme, či přijďte pokaždé, kdy navíc opakované vstupy jsou zvýhodněné a vstup stojí pouhých 10 Kč za osobu. První vstup je v rámci běžného ceníku Pivovarského muzea.

Program:

1. 11. - Když zafouká ze strnišť

Vyrobte si originální šperk či přívěšek z přírodní nebo barvené ovčí vlny. A koho láká složitější motání, naučíme jej plést si i z pedigu.

8. 11. - Aby kámen zdobil

Vytvořte si dekorativní kamenné těžítko zdobené oblíbenou technikou dekupáž nebo si jej ozdobte oblíbenou drátenickou technikou.

15. 11. - Potěšení z přírodních materiálů

Vyzkoušejte si práci se sisálem či senem a vyrobte si tak originální dekoraci z přírodních materiálů.

22. 11. - Něžná krása

Naučíme vás díky zkušeným lektorkám upaličkovat si drobnou Sedlickou krajku. Nebo si pro radost můžete vyrobit i malý zvonek z květníku.

29. 11. - Když Vánoce zavoní

Vyrobte si drátěnou vánoční hvězdu z korálků či ozdobte vánoční perníček, který rovnou přihlašte do tradiční Soutěže o nejkrásnější perníček.

 

Podzimní inspirace v Pivovarském muzeu jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Materiál a pomůcky dostanete na místě, či si můžete přinést i vlastní z domova. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Web : www.prazdrojvisit.cz
Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 21.10 14:31 - 2014

 

Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček v Pivovarském muzeu v Plzni

Tradiční soutěž Pivovarského muzea o nejkrásnější vánoční perníček. U příležitosti jubilejního 10. ročníku oblíbené předvánoční soutěže se tradiční kategorie nově rozrůstají o čtvrtou kategorii „pivní tematika“.

Zapojte se i vy se svými výtvory a vyhrajte hodnotné ceny.

Soutěžní kategorie:

1. Tradiční perníček

2. Perníkový model

3. Dětský perníček

4. Pivní tematika

Perníčky, jež budete chtít zapojit do soutěže přineste na recepci Pivovarského muzea do 17. prosince do 12.00 hodin. Každý soutěžící smí přihlásit do jednotlivé kategorie maximálně jeden perníček.

Nejlepší kousky v jednotlivých kategoriích následně vyhlásí odborná pětičlenná porota téhož dne 17. prosince v 17.00 hodin v Pivovarském muzeu. Navíc i letos se možná někteří mohou těšit na „speciální cenu“, kterou porota občas uděluje mimořádným příspěvkům.

Veškeré soutěžní perníčky budou následně od 19. prosince až do 31. prosince 2013 vystaveny na recepci Pivovarského muzea. Vstup a prohlídka perníčků zdarma, denně od 10.00 -  17.00 hodin.

Web : http://www.prazdrojvisit.cz/cz/kalendar-akci-v-pivovaru/aktualni-akce/soutez-o-nejkrasnejsi-vanocni-pernicek-17210/
Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 27.11 10:01 - 2013

 

Podzimní inspirace v Pivovarském muzeu

Pivovarské muzeum připravilo pro své návštěvníky další ročník tvůrčích dílen nazvaný Podzimní inspirace, který si klade i tentokrát za cíl zpříjemnit sychravé podzimní soboty.

V interiéru zachovalé středověké Valečky se budou moci návštěvníci seznámit s nejrůznějšími rukodělnými technikami.

Cyklus tvůrčích dílem je koncipován tak, aby si na své přišly všechny věkové kategorie. Jednotlivé techniky předvádějí a zároveň vyučují zkušení lektoři.

Zájemci se v průběhu každé soboty seznámí se dvěma až třemi aktivitami.

Témata podzimních inspirací:

26. 10.   Ve znamení hub

2. 11.      Ve znamení větru na strništích

9. 11.      Ve znamení barevného listí

16. 11.    Ve znamení prvních sněhových vloček

23. 11.    Ve znamení blížících se Vánoc

Vstupné bude opět zvýhodněné pro opakované návštěvníky Podzimních inspirací:

1. návštěva * : Dospělí - 70,- Kč, Děti starší 6 let, studenti, senioři starší 70 let - 50,- Kč, Děti do 6 let - zdarma                 

2.-5. návštěva: Dospělí - 10,- Kč, Děti starší 6 let, studenti, senioři starší 70 let - 10,- Kč, Děti do 6 let - zdarma

* k 1. návštěvě mají starší 18 let nárok na ochutnávku 0,3l piva Pilsner Urquell.

Více informací a podrobnější rozpis tvůrčích prací najdete na: http://www.prazdrojvisit.cz/cz/kalendar-akci-v-pivovaru/aktualni-akce/podzimni-inspirace-v-pivovarskem-muzeu-16832/

Web : www.prazdrojvisit.cz
Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 01.10 12:12 - 2013

 

Poznejte svou Plzeň- prohlídky Plzeňského Prazdroje za skvělou cenu

Každý, kdo vlastní Plzeňskou kartu, si může nyní za 170,-Kč (vč. DPH) koupit Jubilejní prohlídkový pas na 3 vstupy na prohlídky Plzeňského Prazdroje.

Tedy vezměte své přátele, známé na prohlídku Plzeňského Przadroje a za 3 vstupy nyní zaplatíte pouhých 170,-Kč

Navíc pokud se při koupi prokážete kódem (http://www.prazdrojvisit.cz/pivo-zdarma ), získáte 3 vouchery na  velké pivo Pilsner Urquell (0,5l) do restaurace Na Spilce. Pozor! Pivo bude vydáno pouze starším 18let.

Akce platí do 31.března 2013 a vztahuje se na následující tři prohlídky:

Web : www.prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 13.03 14:26 - 2013

 

Velikonoce v Pivovarském muzeu

Oslavte jarní svátky v Pivovarském muzeu v Plzni

Od 30.3. do 1.4. budou pro Vás v Pivovarském muzeu v Plzni, v rámci prohlídky muzea, připraveny velikonočně laděné hry, které jistě pobaví každého návštěvníka.

V expozici budou například ukryty velikonočné laděné předměty, připomeneme si velikonoční pořekadla a tradice či budeme házet malovaná vajíčka do nůše a mnoho dalšího. Program je připraven i v případě ošklivého počasí, tedy zábava bude probíhat v těchto třech dnech bez omezení.

Přijďte se pobavit a zpestřit si den do Pivovarského muzea, kde bude čekat po splnění úkolů i sladká odměna. Pro osoby starší 18-ti let bude jistě vhodnou odměnou ochutnávka piva Pilsner Urquell a děti se mohou těšit na sladké dobroty. 

Program je pro Vás od soboty do pondělí připraven v běžnou otevírací dobu, tedy od 10hod do 18hod.

Vstupné: standardní dle ceníku Pivovarského muzea

 

Web : www.prazdrojvisit.cz
Email : muzeum@prazdrojvisit.cz
Datum vložení : 13.03 14:18 - 2013

 

Legendy v čase vánočním v plzeňském podzemí

Vydejte se v čase vánočním do labyrintu tajemných chodeb a sklepů ze 14. století a poznejte život pod městem Plzní a poslechněte si plzeňské tajemné legendy.

Přijďte do Plzeňského historického podzemí, kde odhalíte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá a během prohlídky poznáte i slavné plzeňské legendy. Tajuplné legendy, které odhalí slavné příběhy vážící se k městu Plzni a jeho obyvatelstvu.

Tyto zpestřené prohlídky podzemí budou probíhat pouze v čase vánočním:

27.12.-30.12.2012: v českém jazyce v 11:00h, 14:30 a 15:30h

31.12.2012 prohlídka v českém jazyce v 11:00h a 14:00h.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme krásné a poklidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku.

Web : www.prazdrojvisit.cz
Email : muzeum@pislner.sabmiller.com
Datum vložení : 21.12 14:38 - 2012

 

Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček

Přineste svůj nejkrásnější vánoční perníček do Pivovarského muzea v Plzni a zapojte se tak do soutěže o hodnotné ceny. Soutěž se koná v období 24.11.- 18.12.2012, během otevírací doby Muzea od 10:00 do 17:00hodin.

Svůj nepovedenější perníček můžete přihlásit do následujících třech kategorií:

•Tradiční perníček

•Perníkový model

•Dětský výrobek

Zapojit se můžete bez jakéhokoliv omezení všichni.

Stačí přinést vlastnoručně vyrobený a ozdobený perníček na recepci Pivovarského muzea a odevzdat jej recepční. Vyhodnocení perníčků proběhne ve středu 19.12. Výherci budou odměněni hodnotnými cenami.

Následně budou soutěžní perníčky vystaveny do 31.12.2012 v Pivovarském muzeu.

Web : www.prazdrojvisit.cz
Email : muzeum@pilsner.sabmiller.com
Datum vložení : 23.11 16:03 - 2012

 

Poznejte svou Plzeň

Od 5. října 2012 až do 31. března 2013 je pro všechny, kteří využívají Plzeňskou kartu, připravena možnost seznámit se s historií pivovarnictví a města Plzně na prohlídkách pivovarů Prazdroj a Gambrinus a v Pivovarském muzeu za zvýhodněnou jubilejní cenu.

Za 170,- Kč si každý, kdo vlastní Plzeňskou kartu, může zakoupit speciální Jubilejní prohlídkový pas, který ho opravňuje až do 31. března 2013 ke vstupu na všechny tři uvedené prohlídky pivovaru Prazdroj, pivovaru Gambrinus a Pivovarského muzea (původní cena 310,-Kč).

Navíc po absolvování všech tří tras se můžete zapojit i do soutěže (podmínkou je být starší 18let)  o pamětní medaile z pravého zlata a stříbra, které Plzeňský Prazdroj nechal razit ke 170. výročí zrodu plzeňského pivovaru a prémiového ležáku Pilsner Urquell.

Více o pravidlech, výhrách a samotné soutěži se dozvíte na: http://www.prazdrojvisit.cz/cz/poznejte-svou-plzen/

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Web : www.prazdrojvisit.cz
Email : visits@pilsner.sabmiller.com
Datum vložení : 01.11 14:56 - 2012

     

Novinky, aktuality

Tvorba www prezentace pro Vaši školu


Datum : 21.02 10:19 - 2024

Střední školy

Kroužky, keramika, tanec, hudba

Tento portál informuje o stredních školách, naleznete zde seznam stredních škol s možností dohledání strední školy podle lokality kraje, mesta, obce.

Cílem tohoto portálu je také informovat o dení na stredních školách s postupnou možností dohledání oboru SŠ a zamerení SŠ. Strední škola zda informuje o svých aktivitách.

Nahlédnete do našich odkazu a dozvíte se více o portálech:

* Pro školy * Školy - Škola * Mateřské školy * Základní školy * Střední školy * Základní umělecké školy * Volná místa ve školství * Miminka - Batolata * Databáze firem - Firemnet * Věci pro děti

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.